Mop Vileda Ultramat Turbo – szybka recenzja

Piękne czyste podłogi to główny cel zakupu mopa ale za tym musi iść prostota i wygoda mopowania! Sprawdziłem zatem czy testowany mop ULTRAMAT TURBO od marki vileda spełni nasze oczekiwania.

Sprzątanie domu - zobacz na Ceneo

Przy zakupie zestawu otrzymujemy wiadro z wbudowanym urządzeniem wirującym, drążek z regulowaną 3 częściową długością oraz wkład z mikroaktywnych włókien.

Samo wiadro jest wykonane z porządnego plastiku, mocne, trwałe elementy – mam wrażenie ze gdybym rzucił nim z 3 piętra nic by mu się nie stało. To samo z mocowaniem wkładu.

Wkład od viledy chłonie jak i oddaje wodę idealnie, nie mam ku niemu żadnych zarzutów.

Na końcu pozostawiam drążek który jest tutaj trochę bolączką, jak wspomniałem składa się on z 3 części i aby go rozłożyć należy rozsunąć do pod długości i skręcić go na wewnętrznym gwincie co w jednej części jest u mnie notorycznie ciężkie do zrobienia… gwint jak łapię raz nie i tak trzeba się czasem nagimnastykować, być może jest to wada mojego modelu (choć dostałem kilka emaili ze nie tylko ja tak mam).

Mop VILEDA ULTRAMAT TURBO oceniam bardzo dobrze, element wirujący suszy odpowiednio wkład, on sam dobrze zbiera różnego rodzaju zabrudzenia, całość wykonana jest z odpornego materiału i gdyby nie ten nieszczęsny drążek byłby to mop idealny.

Cena zestawu 129,90 zł , wkład z mikroaktywnego włókna 29,99zł

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *